Poprzez kampanie społeczne na temat różnych aspektów krzywdzenia dzieci zwiększamy świadomość społeczeństwa na temat zagrożeń, wrażliwości na problem i umiejętności odpowiedniego reagowania na przemoc. Dążymy do tego, aby dorośli wiedzieli, że są moralnie odpowiedzialni za najmłodszych i potrafili skutecznie przestrzegać ich praw.Dzieci same się nie obronią!
Celem kampanii pn. "REAGUJ na przemoc wobec dzieci!" jest zachęcenie dorosłych do podejmowania działań w sytuacjach, gdy podejrzewają, albo widzą, że dziecko doświadcza przemocy. Praktyczne wskazówki zostały przygotowane w 4 wersjach językowych: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

więcej >>

Wysoki sądzie, zobacz mnie

Celem kampanii jest wsparcie sędziów, prokuratorów, kuratorów procesowych i wszystkich osób, od których zależy los dzieci stających przed wymiarem sprawiedliwości. Chcemy przypomnieć profesjonalistom, jak wiele zależy od nich oraz że zawsze znajdą merytoryczne wsparcie w naszej Fundacji.

więcej >>

LGBT+ja

Druga odsłona kampanii prowadzonej od lutego 2021 r. pod hasłem "Masz we mnie sojusznika".
Kampania zwraca uwagę na problem przemocy homofobicznej i transfobicznej wobec nastolatków oraz promuje ideę sojusznictwa z młodymi osobami LGBT+.

więcej >>
Pozostałe kampanie >>