październik 2021
Powrót

Konferencja „Dziecko pokrzywdzone przestępstwem” dawniej „Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw” to spotkanie profesjonalistów działających na rzecz pomocy dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy i wykorzystywania, a także ochrony praw dzieci, które uczestniczą w procedurach prawnych.

To największa w Polsce konferencja poświęcona tej tematyce, która jest organizowana od 2004 roku przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę razem z Ministerstwem Sprawiedliwości. Krajowi i zagraniczni eksperci przedstawiają modelowe rozwiązania zapobiegania przestępstwom wobec dzieci oraz najnowsze ustalenia naukowe, dotyczące problemu krzywdzenia dzieci. Prezentowane są także projekty i inicjatywy praktycznej pomocy dzieciom pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom oraz profesjonalne wydawnictwa dotyczące tej problematyki.

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY 

KONFERENCJA REALIZOWANA BĘDZIE ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY MEETING 15. 

UWAGA! Rejestrując się na 18. Ogólnopolską konferencję  „Dziecko pokrzywdzone przestępstwem” wyrażają Państwo zgodę na przekazanie Państwa danych ( imienia oraz adresu e-mail) do firmy MEETING15 S. A. z siedzibą w Warszawie (03-044), przy
ul. Płochocińskiej 164/ 7c na potrzeby realizacji konferencji. 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Miasto
MiejsceMeeting 15
Początek17.10.2021 18:00
Koniec20.10.2021 18:15
Liczba miejsc4524
Prowadzący
Grupa docelowa
Językpolski
Zaloguj się