luty 2023
Powrót
"Studium dla profesjonalistów pracujących z ojcami" (2023 r.)

UWAGA! Zajęcia realizowane będą online i stacjonarnie

Szkolenie adresowane jest do profesjonalistów SPOZA Warszawy, pracujących z rodzinami z dziećmi do 6 roku życia. Pierwszeństwo udziału będą mieć osoby pracujące w placówkach i instytucjach finansowanych ze środków publicznych, których oferta jest nieodpłatna dla rodziców.

Cały cykl obejmuje 96 godzin dydaktycznych w formule 3 weekendowych spotkań online i 2 zjazdów stacjonarnych.  Warunkiem ukończenia jest 75% frekwencji oraz przygotowanie koncepcji/scenariusza zajęć dla ojców w oparciu o zdobytą wiedzę . Podczas Studium uczestnicy poznają różne metody i narzędzia pracy wspierające zaangażowanie i rozwój osobisty w roli ojca,  jak również zyskają lepsze rozumienie znaczenia roli ojca dla rozwoju dziecka. Czytaj więcej >>

REKRUTACJA JEST  DWUETAPOWA i obejmuje:

  1. zgłoszenie - przyciskiem "Wyślij zgłoszenie" na zielonym tle 
  2. oraz wypełnienie dodatkowego formularza, zawierającego m.in. pytanie o motywację udziału - zostanie on udostępniony po wstępnej akceptacji nadesłanego zgłoszenia.

Uwaga! informację o wyniku wstępnej weryfikacji zgłoszeń otrzymają wyłącznie osoby, które będą spełniać ww. podstawowe kryteria   (otrzymają automatyczny mail o zapisie na wydarzenie) i będzie to jednocześnie zaproszenie do drugiego etapu rekrutacji.  

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Podczas zjazdów stacjonarnych zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 4-5 osobowych z łazienką oraz wyżywieniem. W przypadku dojazdu środkami transportu publicznego - zapewnimy również grupowy dojazd z Sochaczewa na miejsce szkolenia. Zajęcia stacjonarne rozpoczynają się w sobotę o 9.00. 


Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.


MiastoGrzybów. k. Sochaczewa oraz online
Miejsce3x zdalnie i 2x stacjonarnie
Początek11.02.2023 09:00
Koniec21.05.2023 17:00
Prowadzący
Grupa docelowaprofesjonaliści spoza Warszawy pracujący z ojcami dzieci 0-6
Zaloguj się