wrzesień 2021
Powrót
IV Starogardzka Konferencja "Dziecko pokrzywdzone przestępstwem"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Starogardzkiej Konferencji "Dziecko pokrzywdzone przestępstwem" 24.09.2021 r.!

Wydarzenie adresowane jest do: pracowników socjalnych, asystentów rodziny, psychologów i pedagogów, kuratorów sądowych, policjantów oraz władz samorządowych.

W tym roku szczególną uwagę chcemy zwrócić na sytuację dziecka w pieczy zastępczej. Zaprosiliśmy prelegentów, którzy są ekspertami m.in. w zakresie współpracy interdyscyplinarnej, interwencji prawnej. Zależy nam również na ukazaniu aspektu neuropsychologicznego oraz terapeutycznego w kontakcie z dzieckiem.

Zobacz program >>

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju wydarzenie realizowane będzie - tak jak w ubiegłym roku - w formule mieszanej. Stacjonarny udział w konferencji jest możliwy dla 100 profesjonalistów ze Starogardu Gdańskiego i powiatu starogardzkiego.  Pozostałym osobom zainteresowanym konferencją w dniu 27.09 udostępniony zostanie link z nagranymi wystąpieniami do odsłuchania w dowolnym czasie przez okres 3 tygodni.

W związku z powyższym są dwie możliwości dołączenia do wydarzenia:

  • w formule online - zapisy przyjmujemy do 24.09 przez platformę i przycisk "Zapisz się" po prawej stronie/poniżej, dostępny po zalogowaniu się na platformę , a w przypadku braku konta po wcześniejszym zarejestrowaniu się;

  • w formule stacjonarnej - dedykowanej profesjonalistom ze Starogardu Gdańskiego i powiatu starogardzkiego, a na którą można zapisać się do 11.09 drogą mailową pod adresem cpdstarogard@fdds.pl ( z jednej placówki/ instytucji mogą zapisać się maksymalnie 3 osoby, a konferencja odbędzie się w Starogardzkim Centrum Kultury w Al. Jana Pawła II 3).

Konferencja jest bezpłatna.

Zapraszamy!

MiastoStarogard Gdański
Miejsceonline w formie nagrań
Początek27.09.2021 00:00
Koniec27.09.2021 00:00
Liczba miejsc1077
Prowadzący
Grupa docelowaprofesjonaliści
Językpolski
Zaloguj się