wrzesień 2023
Powrót

UWAGA! W tym roku konferencja odbędzie się wyłącznie w formule stacjonarnej
Adresowana jest w pierwszej kolejności do profesjonalistów z POWIATU STAROGARDZKIEGO

Zgłoszenia są weryfikowane. Wysłanie zgłoszenia NIE JEST jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną poinformowane powiadomieniem z platformy o zapisie na wydarzenie i uzyskają dostęp do dedykowanej strony konferencji dla uczestników (dostęp będzie możliwy również przez kliknięcie w tytuł wydarzenia w ogłoszeniu). 

Starogardzka Konferencja "Dziecko pokrzywdzone przestępstwem" adresowana jest do pracowników ochrony zdrowia, pracowników socjalnych, asystentów rodziny, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, biegłych sądowych i innych profesjonalistów pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Jej celem jest przybliżenie problematyki krzywdzenia dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem ich udziału w procedurach prawnych.

Zobacz PROGRAM >> 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA! Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestnikówOsoby zakwalifikowane do udziału zostaną poinformowane o zapisaniu na wydarzenie mailowo (wiadomość jest automatycznym powiadomieniem z platformy, które często wpadają do spamu lub innego folderu z niechcianą pocztą, w związku z czym proszę sprawdzać również tam).

 


MiastoStarogard Gdański
Miejscepodane zostanie wkrótce
Początek28.09.2023 08:30
Koniec28.09.2023 15:00
Prowadzący
Grupa docelowaprofesjonaliści pracujący w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Zaloguj się