marzec 2023
Powrót

W tym miejscu można zapisać się do udziału stacjonarnego. Rejestracja do udziału online dostępna jest TUTAJ.

UWAGA! Wpisanie na listę rezerwową NIE GWARANTUJE MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU w wydarzeniu

Konferencja pt. „Dziecko doświadczające traumy” organizowana przez Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku ma na celu podkreślenie ważności tematu związanego z przesłuchiwaniem dzieci będących świadkami lub pokrzywdzonymi przestępstwem, zarówno z perspektywy prawnej jak i psychologicznej. Zależy nam także na rozpowszechnianiu wiedzy związanej z funkcjonowaniem dzieci po doświadczeniu traumy, w tym z różnicowaniem występujących u nich objawów klinicznych, a także poszerzaniu umiejętności pracy psychoterapeutycznej z dziećmi i nastolatkami z doświadczeniem traumy. Program tegorocznej konferencji dedykowany jest specjalistom zajmującym się wsparciem dzieci pokrzywdzonych przestępstwem i skupia się na praktycznych aspektach tej pomocy. 

ZOBACZ PROGRAM  I POZNAJ TEGOROCZNE PRELEGENTKI >>

Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszty związane z dojazdem na konferencję i ewentualnym noclegiem pozostają po stronie uczestnika.

Po wyczerpaniu się dostępnych miejsc, automatycznie zostaną uruchomione zapisy na listę rezerwową z przyciskiem "Wyślij zgłoszenie". W przypadku możliwości wpisania na listę uczestników - z platformy wysłany zostanie automatyczny mail z potwierdzeniem zapisu na wydarzenie, a uczestnik uzyska dostęp do podstrony z dodatkowymi informacjami organizacyjnymi. 

Nie przyjmujemy zgłoszeń mailowych.

WPISANIE NA LISTĘ REZERWOWĄ NIE GWARANTUJE MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU W WYDARZENIU.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Fundacji Drzewo i Jutro oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych.

 

MiastoGdańsk
Miejsceadres znajduje się na podstronie dla uczestników
Początek29.03.2023 08:30
Koniec29.03.2023 15:30
Prowadzący
Grupa docelowaspecjaliści wspierający dzieci pokrzywdzone przestępstwem
Zaloguj się