Bezpłatne webinary dla pracujących z dziećmi i młodzieżą

28 września 2021

Zapraszamy do udziału w cyklu webinarów dotyczących tematyki zagrożeń bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie i sposobami reagowania na trudne sytuacje, ale i przeciwdziałania:

  • "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie" (do wyboru 4 cykle w zależności od  wieku dzieci i preferowanej godziny webinarów: w g. 10:00 - 11:30 lub 17:00 - 18:30,  z podziałem adresatów na osoby pracujące z dziećmi wieku 6-11 lat i te, które pracują z młodzieżą 12-17 lat)
  • "Przeciwdziałanie przemocy w szkołach - program profilaktyczny IMPACT" (2 cykle do wyboru, w zależności od preferowanych godzin: od 10:00 do 12:00 lub 17:00 - 19:00)

Każde z powyższych szkoleń jest cyklem kilku webinarów, realizowanych w ciągu kilku dni o stałej porze. Realizatorami są specjaliści z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę na co dzień zaangażowanych w działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci online. 

Otrzymanie zaświadczenia, potwierdzającego udział w szkoleniach warunkowane jest obecnością na wszystkich webinarach w danym cyklu.

Więcej informacji o szkoleniach:

  • pn. "Bezpieczeństwo dzieci w internecie" - tutaj >>
  • dot. programu IMPACT - tu.

Zapisać można się poprzez kalendarz wydarzeń i po zalogowaniu się na platformę - przejdź do zapisów >>