Uruchomiliśmy zapisy na starogardzką konferencję we wrześniu!

01 lipca 2021

Zapraszamy do udziału w IV edycji lokalnej konferencji "Dziecko pokrzywdzone przestępstwem" w Starogardzie Gdańskim w dn. 24.09.br. 

Wydarzenie adresowane jest do: pracowników socjalnych, asystentów rodziny, psychologów i pedagogów, kuratorów sądowych, policjantów oraz władz samorządowych.

W tym roku szczególną uwagę chcemy zwrócić na sytuację dziecka w pieczy zastępczej. Zaprosiliśmy prelegentów, którzy są ekspertami m.in. w zakresie współpracy interdyscyplinarnej, interwencji prawnej. Zależy nam również na ukazaniu aspektu neuropsychologicznego oraz terapeutycznego w kontakcie z dzieckiem.

Zobacz program >>

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju wydarzenie realizowane będzie - tak jak w ubiegłym roku - w formule mieszanej. Stacjonarny udział w konferencji jest możliwy dla 100 profesjonalistów ze Starogardu Gdańskiego i powiatu starogardzkiego.  Pozostałym osobom zainteresowanym konferencją udostępniony zostanie link z nagranymi wystąpieniami do odsłuchania w dowolnym czasie.

W związku z powyższym do udziału w konferencji można zapisać się w dwojaki sposób:

  • do udziału stacjonarnego - mailowo pod adresem cpdstarogard@fdds.pl  do 11.09
    (uwaga! jest to formuła dedykowana profesjonalistom ze Starogardu Gdańskiego i powiatu starogardzkiego, a z jednej placówki/instytucji mogą zapisać się maksymalnie 3 osoby)

  • na listę mailingową, aby po konferencji otrzymać link do nagrań - poprzez platformę edukacyjną TUTAJ do 24.09
    (uwaga! aby dokonać zapisu należy zalogować się na platformę, a w przypadku braku konta po wcześniejszym zarejestrowaniu się)

W formule stacjonarnej konferencja odbędzie się w Starogardzkim Centrum Kultury w Al. Jana Pawła II 3.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Zapraszamy!