Poradnia dla Rodziców Latarnia Morska

09 listopada 2023

ilustracja latarni morskiej symbolizującej nową poradnię fundacji, grafika przypominająca rysunek dziecka malowany farbami

Centrum Dziecka i Rodziny na Saskiej Kępie w Warszawie zmieniło swoją nazwę i sprofilowało metodę pracy z rodzicami! Rodziców z Warszawy i okolic poszukujących pomocy i wsparcia zapraszamy do Poradni dla Rodziców Latarnia Morska.

Nasi specjaliści pracują w oparciu o metodę mentalizacji bazującą na Lighthouse MBT Parenting Programme. Jest to program stworzony przez Gerry’ego Byrne’a, terapeutę z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pomoc w Poradni jest bezpłatna.

Oferujemy wsparcie rodzicom dzieci do 6. roku życia, którzy są gotowi przyjrzeć się swojej relacji z dzieckiem i nad nią pracować, a dzięki temu lepiej dostrzegać jego potrzeby i odpowiednio na nie reagować, pomagać dziecku w regulowaniu jego stanów emocjonalnych, budować jego poczucie bezpieczeństwa i sprawczości. Zapraszamy także rodziców, którzy w dzieciństwie doświadczyli krzywdzenia lub zaniedbania i szukają własnej, konstruktywnej drogi w budowaniu ich relacji z dzieckiem.

Formy pomocy:

  •  indywidualne konsultacje psychologiczne,
  •  konsultacje rodzinne i w parach,
  •  warsztaty rozwoju umiejętności rodzicielskich, grupy wsparcia i grupy terapeutyczne,
  •  terapia indywidualna, psychoterapia indywidualna, grupowa.

Adres poradni:

Poradnia dla Rodziców Latarnia Morska, ul. Walecznych 59 w Warszawie.

Jak się zgłosić?

 Tel. 22 616 16 69 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00.


Pobierz plakat >>
Pobierz ulotkę >>

Jeśli pracujesz z mamami ukraińskojęzycznymi, które przyjechały z dziećmi do Polski w związku z wojną w Ukrainie, przekaż im ulotkę "Rodzicielstwo w drodze" ("Батьківство в дорозі"*) - pobierz >>