Wrześniowe spotkanie Klubu Biegłego Psychologa

18 sierpnia 2023

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Klubu Biegłego Psychologa, które odbędzie się w poniedziałek 18 września 2023 r. w godzinach 15:00-19:00

Temat spotkania: “Sprawcy przemocy seksualnej. Mechanizmy prowadzące do popełnienia przestępstwa, opiniowanie, zaburzenia preferencji seksualnych i ocena ryzyka recydywy” 

Wykład poprowadzi: 

dr Filip Szumski - psycholog ze specjalizacją w zakresie psychoseksuologii, prawnik, biegły sądowy. Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Seksuologii Społecznej i Klinicznej Wydziału Psychologii i Kognitywistki UAM. Członek Zarządu Głównego PTS i Zarządu International Association for the Treatment of Sexual Offenders, przewodniczący Sekcji Seksuologii Sądowej PTS. Stypendysta Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbył staże m. in. w Centre for Forensic and Criminological Psychology w Birmingham i Kriminologische Zentralstelle w Wiesbaden. Jego zainteresowania naukowe dotyczą przede wszystkim przestępczości seksualnej i wpływu kontekstu prawnego na funkcjonowanie zawodowe psychologów. Jest autorem licznych publikacji w tym zakresie w renomowanych światowych czasopismach naukowych. Dąży do tego by trzy wątki jego działalności - naukowy, dydaktyczny i kliniczny - wzajemnie się dopełniały. 

Spotkanie odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. 

Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w spotkaniu prosimy o wypełnienie FORMULARZA >> 

Liczba miejsc jest ograniczona. 

Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowe potwierdzenie oraz bezpośredni link do spotkania. 


Ogólne informacje o Klubie Biegłego Psychologa >>