Mentor Rezyliencji - szkolenie online 26-28 lipca

30 czerwca 2022

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na szkolenie, które jest częścią projektu „Pearls for children”, mającego na celu zbudowanie sieci złożonej ze specjalistów pracujących z dziećmi, a także instytucji publicznych i podmiotów prywatnych zajmujących się przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci, aby skuteczniej wykrywać i reagować na przypadki krzywdzenia oraz zapobiegać temu zjawisku. 

Model "Mentor Rezyliencji" wdrażany i adaptowany jest do różnych kontekstów na całym świecie.

Rezyliencję definiuje się jako zdolność jednostek do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami dzięki dostępowi do sprzyjających zdrowiu zasobów psychologicznych, społecznych, kulturowych i fizycznych.

Więcej informacji o projekcie:  www.pearlsforchildren.eu

Szkolenie "Mentor Rezyliencji" odbędzie się w terminie 26-28.07.2022 r. w formule online. Liczba miejsc jest ograniczona - do 25 osób.  Udział jest bezpłatny. Ale - UWAGA! - nie wystarczy się tylko zapisać przez platformę. PROCES REKRUTACJI OBEJMUJE:

  1. zgłoszenie udziału w rekrutacji  kliknięciem w  "Wyślij zgłoszenie" z poziomu kalendarza naszych wydarzeń edukacyjnych (po zalogowaniu się na platformę) TU
  2. wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego poza platformą TUTAJ 
    (u
    waga! aby wypełnić formularz nie trzeba być zalogowanym na platformie, jednak podane w nim dane, takie jak: imię i nazwisko oraz adres e-mail muszą zgadzać się z danymi Użytkownika platformy);
  3. weryfikację zgłoszenia przez zespół rekrutacyjny, a w przypadku przyjęcia - wpisanie na listę uczestników, potwierdzone mailowym powiadomieniem z platformy o zapisie.

Więcej informacji o szkoleniu i zgłoszenia >>