[[ratingoutline]]

 • Słuchowiska dla dzieci od 7 roku życia

  Seria słuchowisk poświęcona jest przygodom dzielnych Sieciaków - Ajpi, Netki, Spociaka i Kompla. Publikowane są na YouTube i Spotify.

  Więcej informacji na stronie: Sieciaki.pl

 • "Sieciaki. Misja bezpieczny internet"

  Ajpi, Kompel, Netka i Spociak spotykają się przed szkołą, spod której ruszają do Państwowej Akademii Robotycznej. Jest piękna pogoda, więc Sieciaki zamiast autobusem postanawiają pokonać drogę pieszo przez park. Na mijanych ławkach widzą sporo uczniów ze swojej szkoły. Nie ma w tym nic dziwnego, bo niedługo wakacje, ale coś w tym obrazku im się nie zgadza, uczniów jest dużo więcej niż zwykle i do tego wszyscy w bezruchu wlepiają wzrok w telefony... 

   Czy Sieciaki zdołają oderwać od smartfonów swoich rówieśników opętanych tajemniczą grą? Posłuchaj historii i dowiedz się kim są Sieciaki oraz podstępne Sieciuchy, a także przekonaj się, czy drużynie uda się uchronić inne dzieciaki przed wciągającą grą!

 • "Sieciaki. Twarzozmieniacz i Wielka Gala Fejmu"

  Drużyna Sieciaków, zostaje zaproszona do studia TV by opowiedzieć o swoich ostatnich przygodach i walce ze złymi Sieciuchami. Podczas wizyty dowiadują się o wydarzeniu, które w najbliższą sobotę ma odbyć się na stadionie miejskim - Wielkiej Gali Fejmu. Są tym zaskoczeni i zaniepokojeni. Wiedzą, że występujące tam „gwiazdy” nie są godne naśladowania, a mimo to całe wydarzenie budzi niezwykły zachwyt ich kolegów i koleżanek. Organizatorzy kuszą obietnicą internetowej sławy, lajkami i serduszkami. Dodatkowo w internecie ukazuje się nowa apka Twarzozmieniacz, która tylko podsyca potrzebę bycia popularnym – w sieci pojawia się mnóstwo zdjęć z upiększającymi filtrami. 

  Kto stoi za Wielką Galą Fejmu? Czy to kolejna sprawka złych Sieciuchów? Co tym razem zrobi drużyna Sieciaków? Warto przesłuchać i sprawdzić!

 • "Sieciaki. Jest nas więcej"

  Tym razem czwórka dzielnych dzieci, czyli Ajpi, Netka, Spociak i Kompel walczy z interetowym hejtem. Czy stworzona przez nich aplikacja Hetstoper zadziała? Czy uda im się przekonać do sprzeciwu wobec hejtu swoich rówieśników? Jaką rolę w całej akcji odegrają pomarańczowe sznurówki i przeprawa przez Minecrafta? 

  Warto posłuchać i przekonać się jak potoczą się losy dzielnych dzieciaków.

  Słuchowisko „Sieciaki. Jest nas więcej” powstało na podstawie książki Łukasza Wojtasika o tym samym tytule.

rate_1
Źle
rate_2
Słabo
rate_3
Średnio
rate_4
Dobrze
rate_5
Bardzo dobrze