Podcasty FDDS

13 maja 2022

Z początkiem roku rozpoczęliśmy stałą publikację podcastów fundacyjnych. To kolejne narzędzie, dzięki któremu staramy się przybliżyć nasze działania i wprowadzać nowe treści edukacyjne. 

Tematyka, którą poruszamy w naszych podcastach dotyczy szeroko pojętej ochrony dzieci przed krzywdzeniem, w ujęciu prawniczym, terapeutycznym i psychospołecznym. Do udziału zapraszamy zarówno naszych specjalistów z Fundacji, jak i gościmy ekspertów zewnętrznych.

Podcasty dostępne są na Spotify Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę | Podcast w Spotify oraz kanale Youtube dajemy dzieciom siłę - YouTube.

Gorąco polecamy je uwadze, a w szczególności zachęcamy do wysłuchania najnowszego podcastu pn. „Ala z elementarza ratuje świat”, będącego wspomnieniem o Alinie Margolis - Edelman, założycielce Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, w 100-lecie jej urodzin. Poruszający wywiad rzeka, który przybliża niesamowitą osobę – „Pediatrę Świata”, a także historię początków działań na rzecz ochrony dzieci w dobie transformacji ustrojowej.

Link: Ala z elementarza ratuje dzieci - rozmowa dr Moniki Sajkowskiej i Michała Szymańczaka - Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę | Podcast w Spotify