Poszukiwana, Poszukiwany!

24 kwietnia 2024

Szukamy osób chętnych do wzięcia udziału w badaniu, podczas którego będziemy chcieli poznać  doświadczenia związane z korzystaniem z platformy edukacyjnej . 

Badanie UX prowadzą dla nas zewnętrzne (spoza FDDS) specjalistki. Jego celem jest ocena funkcjonalności platformy, identyfikacja elementów wymagających poprawy oraz opracowanie propozycji zmian.  Opinie osób korzystających z platformy są bezcenne.

Realizacja badania planowana jest na koniec kwietnia oraz maj. Spotkanie odbędzie się online i  potrwa około 60 minut. Dokładny termin zostanie ustalony w późniejszym czasie i już w kontakcie z osobami, które zgłoszą się do udziału. A do udziału w badaniu będzie potrzebny komputer i stabilne połączenie z internetem. 

Informujemy także, że spotkanie będzie nagrywane, jednak uzyskany materiał będzie wykorzystany jedynie do analizy danych uzyskanych w trakcie badania i nie będzie nigdzie udostępniany. 

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu, badaczki proszą o wypełnienie krótkiej ankiety : https://forms.gle/cQENv8c4JuBFMTyP6

Zapraszamy, z  góry dziękujemy i pozdrawiamy,

Dział szkoleń i eventów
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę