Spotkanie Klubu Biegłego Psychologa - 16.10.2023 r.

03 października 2023

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Klubu Biegłego Psychologa, które odbędzie się w poniedziałek, 16 października 2023 r. w godzinach 15:00-19:00.

Temat spotkania: “Przemoc seksualna wobec dzieci, jako doświadczenie wpływające na cały system rodzinny - perspektywa rodzeństwa” 

Wykład poprowadzi: 

mgr Olga Węglerska - psycholożka, doktorantka w Zakładzie Seksuologii Społecznej i Klinicznej WPiK UAM, seksuolożka w procesie certyfikacji PTS, terapeutka systemowa w procesie certyfikacji WTTS. Od ponad 8 lat zajmuje się naukowo kwestią przemocy seksualnej wobec dzieci. Aktualnie kończy przygotowywanie swojej rozprawy doktorskiej pt. "Zdolność do mentalizacji u sprawców przestępstw seksualnych wobec dzieci", której promotorką jest Prof. Maria Beisert. Od 6 lat jest członkiem zespołu sporządzającego opinie psychologiczno-seksuologiczne na zlecenie sądu i prokuratury w sprawach dotyczących przestępstw seksualnych wobec dorosłych i małoletnich. Prowadzi własną praktykę psychologiczno-seksuologiczną w Poznaniu oraz prowadzi zajęcia dla studentów psychologii WPiK UAM. 

Spotkanie odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. 

Zapisy dostępne są pod tym linkiem.


Więcej informacji o Klubie >>