Jak wspierać młodzież w korzystaniu z mediów społecznościowych? Zapraszamy na debatę

07 czerwca 2023

W ciągu ostatniej dekady media społecznościowe radykalnie zmieniły rzeczywistość, w której dorastają młodzi ludzie. Ta nowa rzeczywistość to bezprecedensowy dostęp do bodźców i nieustannego strumienia wirtualnych interakcji. Żeby zrozumieć dlaczego młodzież tak intensywnie korzysta z mediów społecznościowych, potrzebujemy zrozumieć szereg zagadnień.

Zapraszamy na debatę online pn. "Uwaga: DOPAMINA! Jak wspierać młodzież w korzystaniu z mediów społecznościowych?" z udziałem m.in. dr Ilony Kotlewskiej - neurobiolożki i neuropsycholożki fascynującej się pracą ludzkiego mózgu czy Łukasza Wojtasik - ekspert Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę ds. bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie. 

Debata odbędzie się 15 czerwca br. w godz. 12:00 – 13:30 na Facebook’u Fundacji. Jest ona elementem kampanii społecznej realizowanej przez nas pod hasłem „Co zrobić, żebyśmy to my kontrolowali technologię, a nie technologia nas?”. Celem kampanii jest promowanie świadomego korzystania z mediów społecznościowych wśród osób nastoletnich. 

Głównym elementem kampanii jest film „Dopamina” >>

Link do wydarzenia na Fb: https://fb.me/e/1540zQ88F

Zapraszamy!